הצהרת נגישות

נכתב ונשלח לאתר על-ידי entry

על פי תיקון לתקנות העוסקות בנגישות האינטרנט אתר זה פטור מחובת נגישות. האתר אינו מציע שירותים כלל ומופעל על ידי אדם פרטי (לא עמותה או חברה מסחרית).

התאמות נגישות בשירותי אינטרנט

באתר האינטרנט https://antebi.org/ בוצעו התאמות נגישות בהתאם להוראות תקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות – התשע”ג 2013 ועדכונה מתאריך ה 26.10.2017.

ראוי לציין כי בשל אופיים הדינאמי של אתרי אינטרנט, דפדפנים, טכנולוגיות מסייעות לנגישות במערכות הפעלה ו/או במכשירי קצה שונים, ייתכן ובמקרים מסוימים לא תהייה תאימות מוחלטת עבור כל שילובי טכנולוגיות הסיוע, הדפדפנים ומכשירי הקצה. לפיכך, קיימת אפשרות של סטייה קלה מדרישות מסמך הנחיות WCAG 2.0 לרמה AA. לא כל סטייה מהתקן פירושה פגיעה ביכולתם של אנשים עם מוגבלות לגלוש באתר ו/או ביישום ו/או במסמך דיגיטלי.

התאמות נגישות

לצורך הנגשת האתר לבעלי מוגבלות, אלו הפעולות שנקטנו ואיפשרנו:

  • קוד היררכי, שימוש בתגיות סמנטיות, הגדרת אזורים במאפייני Aria.
  • התאמת האתר ל-Zoom המובנה של הדפדפן עד לרמה של 200%.
  • מעבר עכבר על אלמנטים ותמונות מציג הסבר קצר של התוכן (Alt).
  • שימוש בכפתור Tab מאפשר לנווט בין הכפתורים באתר.
  • כפתור נגישות מגביר את רמת הקונטרסט, ומחזק את ה-Outline סביב האלמנט שב-Focus.
  • מפת אתר.

ממונה נגישות

בשאלות הנוגעות לנגישות בשירותי אינטרנט, יש לפנות אלינו בכתובת הדוא”ל info@antebi.org

 

עודכן לאחרונה 8 בפברואר 2021

זכויות היוצרים על החומרים המפורסמים באתר שייכים לכותבים ו/או לכתבי העט בהם פורסמו. החומרים מוצעים לקהל הרחב לצורך קריאה אישית בלבד. כל שימוש מעבר לכך מחייב אישור בכתב מבעל זכויות היוצרים. אתר זה פעיל ללא מטרות רווח. במידה ונתקלתם בתוכן מפר זכויות יוצרים המפורסם באתר, אנא פנו אלינו ונדאג להסירו באופן מיידי.